Англійська Прем’єр-ліга відновила матчі

Після завершення футбольних баталій Чемпіонату світу на полях Катару поступово відновлюються змагання в національних чемпіонатах з футболу. Особлива увага українських уболівальників та футбольних експертів цілком закономірно прикута до англійської Прем’єр-ліги 2022/2023, де грає один з лідерів української національної збірної команди по футболу Олександр Зінченко. Всі результати футбольних баталій між окремими командами, дані про їхнє турнірне становище (місце в турнірній таблиці), відомості про авторів голів та гравців, що отримали червоні або жовтні картки тощо в режимі реального часу можна отримати на онлайн-сервісі футбольних баталій Flashscore.ua.

ФОТО Getty Images

Прем’єр-ліга у розпалі

Матчі англійської Прем’єр-ліги 2022/2023 після перерви, що тривала впродовж Чемпіонату світу в Катарі, відновилися в понеділок, 26 грудня 2022 року, коли відбулося сім поєдинків 17 туру чемпіонату, ще два поєдинки зіграно наступного дня, а матч між командами Лідс та Манчестер Сіті завершив тур в середу 28 грудня. Детальні Live-результати цього та всіх інших матчів можна було переглянути на сайті Flashscore.ua.

Матчі наступного, 18 туру чемпіонату, команди зіграють в переддень нового, 2023 року, а саме:

• два поєдинки відбудеться 30 грудня, 6 матчів відбудеться в останній день 2022 року, а два поєдинки команди зіграють 01 січня 2023 року;
  • останній за часовими рамками поєдинок 18 туру, що відбудеться в поточному році зіграють команди Брайтон та Арсенал (початок матчу 31.2.2022 о 19.30);
  • відкриватимуть 2023 рік команди Тоттенгем та Астон Вілла, поєдинок між якими розпочнеться 01.01.2023 о 16.00.

Деякі з результатів останніх матчів англійської Прем’єр-ліги

В останньому матчі ФК «Арсенал», за який зараз виступає О. Зінченко, впевнено переміг «Вест Гем» з рахунком 3:1, програючи після першого тайму 0:1. Успіх «Арсеналу» принесли голи Б. Сака на 53-ій хвилині поєдинку, Г. Мартінеллі – на 58 хвилині та Е. Нкетіа – на 69 хвилині. Відкрив рахунок у матчі гравець «Вест Гема» С. Бенрахма, реалізувавши одинадцятиметровий удар на 27-ій хвилині першого тайму.

За інформацією порталу flashscore.ua «Арсенал», після 15-ти зіграних матчів Прем’єр-ліги, продовжує зберігати лідерство в турнірній таблиці, випереджаючи «Манчестер Сіті» на 5 очок. Третю сходинку турнірної таблиці англійської Прем’єр-ліги посідає Ньюкасл Юнайтед, в активі якого після 16-ти зіграних поєдинків 33 залікові очки. Замикає турнірну таблицю Вулвергемптон – 13 очок після 16 поєдинків.