Інгулець, Ковалець, молодець

Сергей Ковалец, facebook.com/obolonbrovar

Сергій Ковалець – збірна України, Динамо, чемпіонські регалії та суттєвий міжнародний стаж. Перший рекламний контракт серед вітчизняних футболістів. Звання Тренера року в Першій лізі.

А цього літа він очолював аматорську команду в чемпіонаті області та збірну граючих мерів міст. Чому нас повинна навчити ця історія?

Читайте також: Сергій Ковалець офіційно призначений головним тренером Інгульця

Тому,що ніколи не треба здаватися. Йти до мети в обраній професії. Творча біографія Ковальця – це історія про бажання працювати. Історія про тренера, який ніколи словом не прохопився про поганих роботодавців (хоча траплялися й такі), про неналежні умови праці чи матеріальні труднощі (хоча й таке, звісно, було).

Зараз Ковалець збере бадьору бюджетну команду й піднесе кілька сюрпризів. Врятуватися від вильоту буде важко: Інгулець об’єктивно найслабкіший у нинішній УПЛ на рівні з ПФК Львів і має, так би мовити, найменший мобілізаційний резерв.

Але цей тренер постарається створити симпатичну команду, яка точно дасть бій навіть записним фаворитам. Звісно, багато часу втрачено й важко наздогнати те, що втікало ще восени. Проте спроба зробити це буде, Інгулець не здасться без бою, а в УПЛ збережеться інтрига не тільки вгорі, а й унизу.

Богдан Грищук