Анже — ПСЖ 1:2 Відео голів та огляд матчу 21.04.2023 — Ліга 1

Дивіться відео найкращих моментів матчу французької Ліги 1, що відбувся 21 квітня 2023 року, 22:00.

Анже — ПСЖ, twitter.com/PSG_inside

У рамках тридцять другого туру французької Ліги 1 напередодні відбулась зустріч поміж Анже та Парі Сен-Жермен.

Чинні чемпіони країни швидко вийшли вперед завдяки зусиллям нападника Кіліана Мбаппе, а ще до завершення першої пів години ігрового часу на рахунку найкращого в історії бомбардира клубу опинився й другий м’яч.

У подальшому ПСЖ сконцентрувався на утриманні рахунку, а після перерви з його боку майже не створювалась реальна загроза воротам суперників.

Дійшло навіть до того, що команда Крістофа Галтьє пропустила на останніх хвилинах основного часу, однак у підсумку втримала переможний рахунок.