Атлетіко без проблем обіграв Алавес і обійшов Барселону у турнірній таблиці

Атлетико — Алавес. Фото — Getty Images

Атлетіко на своєму полі здобув спокійну перемогу над Алавесом у матчі 11-го туру іспанської Прімери – 2:1.

Матрасники явну ігрову перевагу зуміли реалізувати наприкінці першого тайму. Спочатку Родріго Рікельме відзначився з пасу Альваро Морати, а потім і сам форвард вразив ворота гостей.

Після перерви команда Дієго Сімеоне не втрачала ниток гри зі своїх рук. На останній компенсованій хвилині Алавес зумів пробити Яна Облака – ударом з лінії штрафного майданчика відзначився Андер Гевара. Більше гості нічого вдіяти не встигли.

Завдяки цій перемозі Кольчонерос із 25 очками обійшли у турнірній таблиці Барселону, яка, нагадаємо, драматично поступилася Ель Класіко (1:2). Лідирують у Прімері Реал Мадрид і Жирона, які мають у своєму активі по 28 пунктів. Алавес (9 очок) – сімнадцятий.

3 листопада Атлетіко зіграє у гостях проти Лас-Пальмаса. Алавес через два дні прийме Альмерію.