Атлетіко знищив Райо Вальєкано у виїзному матчі

Фото — Getty Images

Мадридський Атлетіко здобув історичну перемогу над Райо Вальєкано у виїзному дербі 3-го туру чемпіонату Іспанії – 7:0.

Третя команда Іспанії за підсумками минулого сезону забила 7 голів у гостях втретє у своїй історії та вперше з 1948 року.

Вже на другій хвилині Антуан Грізманн використав пас Родріго Де Пауля. До кінця тайму команда Дієго Сімеоне оформила розгром. Спочатку точний удар вдався Мемфісу Депаю, а потім Де Пауль оформив другий асист, в контратаці вивівши Науеля Моліну на ворота Столі Димитрієвскі.

У другому таймі Матрацники продовжили розривати суперника, що розкрився, на контратаках. Дублем відзначився Альваро Мората, який вийшов на заміну. Ще один свіжий гравець, Анхель Корреа, акуратним “парашутом” покарав за грубу помилку голкіпера Райо та збірної Північної Македонії. Остаточно добив супротивника Маркос Льоренте.

Набравши 7 очок та кардинально покращивши різницю м’ячів, Атлетіко піднявся на друге місце. Очолює таблицю Реал Мадрид, який має стовідсотковий результат після трьох турів.

У наступному матчі 3 вересня команда Сімеоне прийме Севілью. Райо Вальєкано, який втратив перші очки в сезоні, днем раніше гратиме з Бетісом.

• Прімера. 3-й тур

Райо Вальєкано – Атлетіко – 0:7 (0:3)

Голи: Грізманн, 2, Депай, 16, Моліна, 36, Мората, 73, 84, Корреа, 79, Льоренте, 86