Бараха: Яремчук зіграв добре. Жаль, що його гол не зарахували

Роман Яремчук. Фото — valenciacf.com

Головний тренер Валенсії Рубен Бараха прокоментував гру українського форварда Романа Яремчука у матчі Примери проти Кадіса (2:0).

“Вийшовши на заміну, він зіграв добре. Він зробив те, що мав зробити. Завданням Романа було йти в глибину поля і шукати місце для ривка. Шкода, що його гол не зарахували, це був би для нього потрібний імпульс. Він гравець, який може дати нам багато, завершуючи навіси”.

Нагадаємо, 23 жовтня у заключному матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії Валенсія вдома обіграла Кадіс, провівши півтора тайми у більшості.

Яремчук вийшов на заміну на 71-й хвилині. Поєдинок із Кадісом став четвертим для українця у складі Кажанів. На 78 хвилині Яремчук, вдало склавшись, влучним ударом головою замкнув навіс Хосе Луїса Гайя. Але дебютному голу українця в Іспанії не судилося відбутися – судді зафіксували офсайд.

Дивіться також: Валенсія – Кадіс. Відеоогляд матчу за 23 жовтня

Раніше Бараха говорив, що бажає якнайшвидше побачити “найкращу версію Яремчука, яка допоможе Валенсії”.

Кажани, набравши 14 очок, розташувалися на восьмому місці в Примері. У наступному матчі Валенсія зіграє на виїзді із Атлетиком 29 жовтня.