Баранка: Жодна букмекерська компанія не приймала ставки на матч Рубікон – Реал Фарма

Франческо Баранка, fcbrovar.obolon.ua

Голова Комітету з етики та чесної гри Української асоціації футболу Франческо Баранка прокоментував інформацію про те, що матч п’ятого туру Другої ліги Рубікон – Реал Фарма потрапив під підозру.

Нагадаємо, що Рубікон на своєму полі програв одеситам – 0:7. Після матчу керівництво київського клубу оголосило про припинення співпраці одразу з п’ятьма футболістами. Щоправда, їхні імена не називаються.

Читайте також: Баранка: Коли я починав, у нас було понад 100 підозрілих матчів, а торік їхня кількість зменшилася всього до семи

«Після першої розгромної поразки в історії офіційних виступів та існування ФК Рубікон 0:7 від команди Реал Фарма Одеса рішенням тренерського штабу було прийнято змінити вектор розвитку та оновити склад команди, провести омолодження і в майбутньому тренери розраховують на свою молодь, що підростає, з академії ДЮФК Титан Київ », – було сказано у повідомленні.

Баранка, відповідаючи на запитання журналіста Sport Arena щодо розслідування цього матчу, зазначив: “Жодна букмекерська компанія не приймала ставки на матч Рубікон – Реал Фарма ні до поєдинку, ні в лайві”.

Після 5 турів Реал Фарма займає 5-е місце в турнірній таблиці Другої ліги. Рубікон йде на 8 позиції. 7 жовтня Реал Фарма приймає Хуст Сіті, а Рубікон 10 жовтня зіграє проти ВАСТу.