Барселона на виїзді не змогла обіграти Мальорку

Мальорка — Барселона. Фото — Getty Images

Барселона на виїзді зіграла внічию з Мальоркою в матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії – 2:2.

Каталонці пропустили гол вже на 8-й хвилині зустрічі після помилки Марка-Андре тер Штегена. У складі Мальорки відзначився Ведат Мурікі.

Команда Хаві Ернандеса відігралася перед перервою зусиллями Рафіньї. Проте за сім хвилин Абдон Пратс повернув перевагу господарям поля.

На 75-й хвилині Барселона знову зрівняла рахунок після влучного удару 20-річного Ферміна Лопеса. Здобути вольову перемогу у другому матчі поспіль каталонцям не вдалося. Нагадаємо, у минулому турі команда Хаві обіграла Сельту 3:2, забивши три м’ячі після 80-ї хвилини.

Барселона з 17 очками лідирує у Прімері, випереджаючи на одне очко Жирону та на два – Реал. Переслідувачі синьо-гранатових у середу, 27 вересня, проведуть свої матчі 7-го туру. Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика на виїзді зіграє проти Вільярреала, а Бланкос приймуть Лас-Пальмас.

Мальорка втретє цього сезону зіграла внічию. Команда Хав’єра Аггіре розташувалася на 15-й позиції у турнірній таблиці.

У наступному турі Барселона 29 вересня прийме Севілью. Мальорка 30 вересня на виїзді зіграє з Райо Вальєкано.