Ван Леувен: У другому таймі почали грати швидше та частіше використовувати вільний простір

Патрик ван Леувен, фото — shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Патрік ван Леувен прокоментував розгромну перемогу у матчі з Вересом (3:0) в 1/8 фіналу Кубка України.

“В першому таймі матчу нам не вдавалося демонструвати бажаний темп гри. Тому в перерві ми просили гравців додати у швидкості, не грати так повільно, як в першому таймі. Футболісти дослухалися, почали частіше використовувати вільний простір на полі, більше атакували і забили”.

“Дмитро Криськів мав декілька хороших шансів до перерви. Але загальний темп гри у нашому виконанні був недостатньо високий. Тому ми мали певні проблеми. Але перебудувалися після перерви, почали швидше рухатися. Артем Бондаренко також значно додав після перерви: асистував і забив. Також заміни значно освіжили гру. Те, що ми додали темпу та наші якісні заміни – ці два фактори дозволили нам перемогти сьогодні”.

“Радий, що повернувся сьогодні після тривалої паузи після травми Мар’ян Швед. Будемо працювати над тим, щоб він повертався в гру повноцінно і допомагав команді”.

Шахтар забив всі три м’ячі після перерви. Протягом трьох хвилин відзначилися Олексій Кащук та Артем Бондаренко, а потім Олег Очеретько у компенсований час встановив підсумковий рахунок.

Гірники лідирують в УПЛ, набравши 18 очок. У наступному матчі Шахтар зіграє з Ворсклою 30 вересня.