Барселона на виїзді розгромила Кадіс. Зустріч зупиняли через вболівальника, якому стало погано на трибуні (відео)

Кадис — Барселона, фото — Getty Images

Барселона на виїзді легко перемогла Кадіс (4:0) у матчі п’ятого туру чемпіонату Іспанії.

У першому таймі каталонці не змогли забити у ворота суперника. Але після перерви голи Френкі Де Йонга, Усмана Дембеле та дубль Роберта Левандовські принесли Барселоні три очки.

Наприкінці матчу суддя зупинив гру через те, що одному із уболівальників стало погано на трибуні. Воротар Кадіса Хереміас Ледесма оперативно передав аптечку на трибуни, щоб допомогти вболівальнику. У результаті арбітр повів команди у роздягальню на деякий час.

Прямо на стадіоні людині було надано першу медичну допомогу, а незабаром стало відомо, що її життю нічого не загрожує. Після цього футболісти повернулися на поле і матч було дограно.

Після цього матчу Барселона набрала 13 очок і вийшла на перше місце у Прімері. Кадіс займає останню позицію у турнірній таблиці.

У наступному турі Барселона на своєму полі зіграє проти Ельче, а перед цим зіграє у Лізі чемпіонів із Баварією. Кадіс у наступному матчі зіграє проти Вальядоліда.