Йовічевіч: Вийшов справді складний поєдинок, який ми ламали за рахунок характеру

Игор Йовичевич. Фото — shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевіч підбив підсумки матчу з Чорноморцем (2:1) у 4-му турі УПЛ. Хорват віддав належне супернику, а також зазначив, що його підопічні виявили характер.

” Команда й тренерський штаб усвідомлювали, що буде важко після такого емоційно та фізично виснажливого матчу Ліги чемпіонів грати в УПЛ. І сьогодні вийшов справді складний поєдинок, який ми ламали завдяки характеру. Билися, хоч і не мали стільки емоцій та агресивності, надто на другому м’ячі в центрі поля в першому таймі. Чорноморець вийшов дуже зарядженим: видно було їхнє агресивне ставлення до матчу, й вони нас перегравали за емоціями, скажімо так”, – сказав Йовічевіч.

“Атиповий футбол: персонально сам на сам по всьому полю – таке дуже мало команд практикує. Тому ми зробили певну корекцію в перерві. Проте якби з першого моменту Івана Петряка забили гол, то такі матчі виграються з іще більшим рахунком. Я впевнений, що так і було б, тому що це надає впевненості та емоцій, потрібних для результату. Мушу відзначити гарну команду Чорноморця, гарного тренера. І сьогодні нам справді колективний донецький шахтарський характер допоміг виграти дуже і дуже важкий матч. Це важливі три очки для нас. Наразі можемо трохи відновитися і з цілковитою концентрацією готуватися до гри із Селтіком”.

“У перерві внесли кілька корективів за позиціями футболістів. Вийшов Лассіна Траоре як форвард, на якого йде м’яч, і він чудово чіпляється спиною, чим значно полегшує гру команди та надає їй упевненості. Ми «копали-копали» – і забили один, забили другий м’яч цілком заслужено, але можу зазначити, що це не була гарна гра. Це треба визнати”.

“Проте іноді, коли граєш не дуже добре, але перемагаєш, то це теж дуже важливий компонент характеру. Не завжди на класі можеш обіграти когось, коли не йде, коли не виходить, однак ти віриш і змагаєшся до кінця – це дало нам сьогодні позитивний результат. І з Кривбасом, і з Рухом у меншості не була настільки яскравою гра, як був більше такий «бандитський» настрій”

Шахтар лідирує у чемпіонаті України, випереджаючи Зорю та Верес на одне очко. Наступний матч команда Йовічевіча проведе 14 вересня проти Селтіка в Лізі чемпіонів.