Береза: Ми маємо грати, інакше залишимося на узбіччі світового футболу

Юрий Береза, фото — https://www.scdnipro1.com.ua/

Почесний президент СК Дніпро-1 Юрій Береза ​​вважає, що в Україні слід продовжувати проводити футбольні турніри навіть під час війни. Інакше країна ризикує сильно відстати від прогресу у світовому футболі.

“Якщо ми не хочемо залишитись на узбіччі світового футболу і потім після перемоги тривалий час відновлювати позиції, треба грати. Футбольні тенденції швидкоплинні, і за прогресом треба встигати”.

“Чим може обернутися відсутність на футбольній арені, ми ще побачимо на прикладі виродків-росіян – наслідки свого відсторонення вони не подолають мінімум 10 років. Особливо впливає відсутність міжнародних матчів, тому я є прибічником того, щоб грати”.

“При цьому переконаний, що особливу увагу слід приділити юнацькому футболу. Мабуть, теперішнє покоління гравців втратить деякі можливості, тож ми маємо опікуватися перспективами молоді”.

Раніше Береза ​​пояснив, чому не підтримав створення єдиного ТВ-пулу в УПЛ. Президент Дніпра-1 не побачив механізм, як матчі його команди зможуть транслювати безкоштовно на території України.

СК Дніпро-1 виграв усі три стартові матчі в УПЛ і посідає третє місце. У наступному поєдинку дніпряни зіграють з ПФК Львів 1 жовтня.