Береза: Позиція СК Дніпро-1 – вболівальники мають право дивитися футбол за участю нашого клубу безкоштовно

Юрий Береза, СК Днепр-1

Почесний президент СК Дніпро-1 Юрій Береза ​​виступив з заявою з приводу єдиного ТВ-пулу та відмови дніпровського клубу транслювати свої матчі чемпіонату України на каналах офіційного мовника – Setanta Sports.

“Ми не приєдналися до єдиного ТВ-пулу, тому що я і команда юристів нашого клубу не зрозуміли, як будуть транслюватися безкоштовно всі футбольні матчі за участю СК Дніпро-1 на території України. І як любий вболівальник мав би безкоштовно до цього доступ. Не через систему якихось бонусів, оплат на картку і всього іншого. Чіткого розуміння як це буде робитися я не побачив”.

“Навпаки, почув якісь претензії стосовно того, що треба передати права на телетрансляції комусь, чомусь, або інакше клуб не пройде атестацію. У всьому світі телеправа на всі футбольні матчі клубів належать в першу чергу клубам. І це світова практика і, думаю, ми від неї не будемо відходити”.

“Хочу нагадати, що у нас на сьогоднішній день йде повномасштабна і досить серйозна війна на життя і смерть. Я не хотів би, щоб мої побратими платили і шукали, як вони можуть подивитися улюблений футбольний матч. З картки проплачували, переплачували…”.

“З моменту створення нашого клубу всі наші матчі показували і демонстрували на 2+2 і на інших їхніх мережах. Якістю демонстрації матчів я повністю задоволений. Тому позиція СК Дніпро-1, не зважаючи ні на який тиск, буде наступною: вболівальники України мають право дивитися футбол за участю нашого клубу безкоштовно. І це не обговорюється. І другий момент – ми як СК не впадемо ні під яким тиском. Ця позиція буде незмінною до закінчення війни. Крапка”.

Раніше медіагрупа 1+1 media заявила, що транслюватиме матчі Динамо, Дніпра-1, Зорі та Металіста у чемпіонаті України. Згодом до цих клубів приєднався Рух. Поєдинки показуватимуть телеканали 2+2 та УНІАН.

У свою чергу Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий заявив, що Ліга діятиме згідно з нормативно-правовими документами, якщо умови єдиного ТВ-пулу не виконуватимуться.

Контракт з Setanta Sports розрахований на три роки. Мовник заплатить за права на матчі УПЛ 16,2 мільйонів доларів.

За бойкот телепулу клуби УПЛ можуть покарати грошовим штрафом до 500 тисяч грн та зняттям очок.