Береза: У Коломойського одна доля, а у Дніпра-1 – інша

Юрий Береза, СК Днепр-1

Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза заявив, що арешт колишнього президента Дніпра Ігоря Коломойського не вплине на майбутнє команди.

“В Ігоря Валерійовича одна доля, а в Дніпра-1 – інша. Він прибув у суд у спортивному костюмі БК Дніпро і ФК Дніпро. СК Дніпро-1 там не було”.

Я вже ці чутки п’ять років слухаю. Нехай Ігор Валерійович займається вирішенням своїх проблем, у нього дуже сильна адвокатська група, а ми будемо займатись своїми справами.

Розкажу одну історію. Я звертався до Ігоря Коломойського з проханням допомогти батальйону «Дніпро-1». На жаль, він не допоміг. Після цього я перестав йому телефонувати”, – заявив Береза.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва обрав українському бізнесмену та колишньому президенту Дніпра Ігорю Коломойському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб (до 31 жовтня включно) з можливістю внесення застави у розмірі понад 509 мільйонів гривень.

Служба безпеки України (СБУ) та Бюро економічної безпеки України (БЕБ) вручили Коломойському підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 190 (шахрайство) та ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Коломойський був багато років тісно пов’язаний із українським футболом та баскетболом. Він довгий час був власником футбольного Дніпра, який через багатомільйонні борги був позбавлений професійного статусу у 2018 році.

Також Коломойський стверджував, що не бере участі в управлінні Дніпром-1 та не зацікавлений у поверненні до футбольної діяльності.