Болгарія розгромила Гібралтар, Грузія перемогла Північну Македонію у дивізіоні C Ліги націй

Хвича Кварацхелия. Фото — Getty Images

Грузія на своєму полі перемогла Північну Македонію (2:0) у матчі 5-го туру групи 4 дивізіону C Ліги націй.

На 35-й хвилині Грузія вийшла вперед завдяки автоголу Бояна Міовскі. Після перерви Хвіча Кварацхелія збільшив перевагу грузинської збірної.

У другому матчі квартету 4 Болгарія вдома розгромила Гібралтар. Господарі поля забили супернику п’ять м’ячів – 5:1.

Завдяки сьогоднішній перемозі Грузія достроково стала переможцем групи 4 і здобула путівку до дивізіону B. Північна Македонія посідає друге місце, випереджаючи на одне очко Болгарію.

Гібралтар посів останнє місце у групі та зіграє у плей-оф за збереження прописки у дивізіоні C.

• Ліга націй. Дивізіон C. Група 4. П’ятий тур

Грузія – Північна Македонія – 2:0 (1:0)
Голи: Міовскі, 35 (автогол), Кварацхелія, 64

Болгарія – Гібралтар – 5:1 (2:1)
Голи: Антов, 23, Десподов, 36, Кірілов, 52, Стефанов, 55, Петков, 81 – Чіполіна, 26

# Команда М О 1 Грузія 5 13 2 Північна Македонія 5 7 3 Болгарія 5 6 4 Гібралтар 5 1