Чигринський: Повернутися в Донецьк — мрія президента та всіх людей — футбол України

Захисник "гірників" поділився думками про своє повернення до українського футболу.

ДМИТРО ЧИГРИНСЬКИЙ, ФОТО ФК ШАХТАР ДОНЕЦЬК

Захисник донецького Шахтаря Дмитро Чигринський прокоментував своє повернення до України під час війни у країні.

"З початку війни у мене всередині була ця дилема. Я грав у футбол, робив те, що звик робити, чим займався все своє життя, але знаючи, що твоя родина, твої батьки тут, в Україні, зовсім непросто.

Коли у мене з’явився шанс повернутися, це було чудово. І, чесно кажучи, зараз я почуваюся дуже щасливим і пишаюся тим, що я побачив тут. Люди настільки згуртовані, продовжують боротися, продовжують жити, вони такі оптимістичні, такі сміливі.

Повернутися в Донецьк – це теж мрія президента та всіх людей тут. З можливостями президента Шахтар міг би побудувати в Києві ще одну арену, стадіон. Але ми знаємо, звідки ми, де наш дім", — наводить слова Чигринського AP News.

Нагадаємо, що вже сьогодні, 19 вересня, Шахтар стартує у груповому етапі Ліги чемпіонів матчем проти Порту. Гра відбудеться о 22:00 за київським часом. На Football.ua буде доступна текстова онлайн-трансляція матчу.

Також додамо, що Чигринський не потрапив до заявки на гру. Також у Гамбург не поїхали травмовані Микола Матвієнко та Валерій Бондар.

Джерело