ОК “Захід”: Вболіваємо за український футбол, але захист України ставимо на перше місце

Фото — ФК Хуст

Оперативне командування “Захід” відреагувало на заяву ФК Хуст про затримання представниками ТЦК футболіста Миколи Сіраша.

“Вболіваємо за український футбол, але захист України ставимо на перше місце”.

“Коментуючи емоційне повідомлення від футбольної команди Хуст, зазначимо, що процес бронювання та отримання відстрочки від мобілізації суворо регламентований. Якщо спортсмен не має законних підстав та належним чином оформленого бронювання, він може підлягати виклику за мобілізацією”.

“У той час, коли сотні видатних спортсменів у лавах Сил Оборони героїчно борються з агресором, іноді ціною власного життя, м’яко кажучи, дивовижні спроби футбольного клубу зробити своїх гравців привілейованими в порівнянні з іншими громадянами України та ставити інтереси футбольного клубу над захистом країни”.

“Тільки разом ми переможемо у цій війні!” – йдеться у офіційній заяві оперативного об’єднання.

Нагадаємо, закарпатський клуб виступив із офіційною заявою, попросивши відреагувати ПФЛ та УАФ на ситуацію із затриманням представниками ТЦК гравця своєї команди Миколи Сіраша.

Свій коментар також дав головний тренер ФК Хуст Володимир Циткін. На його думку, організації, які проводять футбольні турніри в Україні, мають виробити чіткі механізми виступу гравців, а також правила та підстави, що дають право на відстрочку від мобілізації.

На другому етапі чемпіонату Першої ліги Хуст грає у групі «Вибування». Після семи турів другої частини чемпіонату команда Циткіна йде на шостому місці. У наступному турі Хуст удома зіграє із Черніговом 11 травня.