Рух здобув вольову перемогу над тернопільською Нивою у контрольному матчі

Рух — Нива Тернополь. Фото — fcruhlviv.com

Рух провів другий контрольний матч за день. Жовто-чорні обіграли представника Першої ліги Ниву Тернопіль – 2:1.

Нива вийшла вперед вже на 2-й хвилині зустрічі зусиллями Максима Демчука. Після перерви точні удари Мар’яна Мисака та Руслана Непейпієва принесли перемогу Руху.

Сьогодні Рух також провів спаринг із запорізьким Металургом. Львів’яни здобули перемогу з рахунком 2:0.

13 липня Рух планує провести ще два контрольні матчі. Жовто-чорні зустрінуться з Минаєм та Дніпром-1.

В 1-му турі нового розіграшу УПЛ Рух зіграє із Зорею. Базова дата – 29 липня. Нива на старті Першої ліги зустрінеться із Буковиною.