Директор Кремня: Ми з тренером Климовським та воротарем Коркодимом йдемо на детектор брехні

Металлист — Кремень, фото — fcmetalist.com.ua

Директор Кремня Андрій Филь розповів про підозри у можливому маніпулюванні результатом матчу з Металістом у 6-му турі групи “Вибування” у Першій лізі.

“Президент клубу сказав, що ми в неділю йдемо на детектор брехні. Я як директор клубу, головний тренер команди Ігор Климовський та воротар Арсеній Коркодим. Ми відповідатимемо на запитання, чи були якісь домовленості щодо цього матчу”.

“Ми після гри розбиралися з цією ситуацією, були серйозні розмови. Це дуже неприємно. Я не розумію, як наш воротар може пропускати у таких епізодах”.

“Це наш клуб так вирішив. Ми самі добровільно йдемо на детектор брехні та надішлемо результати до УАФ. Якщо УАФ хоче перевірити на детекторі нашу команду, ми готові все це зробити”.

“Можу сказати, що арбітр матчу Софія Причина “вбила” гру, вона посадила на картки наших футболістів, які борються жорстко. Коли був вихід віч-на-віч з голкіпером, вона не показала червону картку футболісту Металіста, який зробив фол. В іншому епізоді вона не дала жовту картку капітану харківської команди на порушення правил на Галояні”.

“Ми всі готові йти на детектор брехні та відповідати на запитання. Ми не ховаємося. До футболістів питань мало, вони працювали на полі, але чомусь були пропущені такі м’ячі – у нас дуже багато питань до воротаря. Дуже великі питання. Тому ми повністю відкриті. та готові співпрацювати з УАФ”.

Раніше повідомлялося, що голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Андрій Давиденко розпочав перевірку за фактом можливого впливу (маніпулювання) на результат матчу Металіст – Кремінь. Давиденко розпочав збір необхідних даних.

Домашній для Металіста матч проходив в Ужгороді. Кремінь відкрив рахунок у першому таймі після голу Івана Куца. Після перерви хавбек гостей Іван Паламарчук із інтервалом у 10 хвилин заробив дві жовті картки. Граючи в більшості, господарі забили два голи та виграли поєдинок.

Кремінь залишається на останньому місці у Першій лізі, маючи 17 очок. У наступному матчі кременчуцька команда зустрінеться із Поділлям 4 травня.