Жирона з голом Довбика переграла на виїзді Лас-Пальмас, Циганков повернувся після травми

Артем Довбик. Фото — Getty Images

Жирона з сухим рахунком обіграла Лас-Пальмас у виїзному матчі 33-го туру іспанської Прімери – 2:0.

У цьому матчі тричі пробивалися пенальті. Перший був призначений вже на перших хвилинах у ворота гостей, але Пауло Гассаніга відбив удар Сандро Раміреса.

На 26-й хвилині відповів Артем Довбик – несильний удар українця низом відбив Альваро Вальєс, але першим на добиванні був жиронець Давід Лопес.

Український бомбардир реабілітувався у стартовому відрізку другого тайму. Він знову підійшов до 11-метрової позначки і таки зумів пробити голкіпера господарів. Для Довбика цей гол став уже 19-м у нинішньому чемпіонаті, і він закріпився у статусі найкращого бомбардира сезону.

Артем залишив поле на 70 хвилині. Водночас на заміну вийшов його співвітчизник Віктор Циганков, який відновився після невеликої травми.

Жирона перервала серію з п’яти поспіль виїзних поразок і щонайменше тимчасово випередила Барселону, вийшовши на друге місце. Лас-Пальмас, що залишається без перемог з 10 лютого, займає 13-й рядок.

Жирона прийме Барселону 4 травня у центральному поєдинку 34-го туру. Лас-Пальмас вирушить у гості до Реала Сосьєдад.