Чорноморець — Шахтар 2:2 Відео голів та огляд матчу 02.04.2023 — футбол України

Дивіться відео найкращих моментів матчу української Прем’єр-ліги, що відбувся 2 квітня 2023 року, 15:00.

Чорноморець — Шахтар, ФК Шахтар

У матчі 19 туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар у гостях несподівано не зміг обіграти одеський Чорноморець (2:2).

Вже на восьму хвилину команди обмінялися голами: на гол Криськіва у складі "гірників", "моряки" відповіли влучним ударом Путрі з пенальті.

Потім на 19 хвилині свій дебютний гол за Шахтар забив Гочолеішвілі, але наприкінці першого тайму Салюк зрівняв цифри на табло.