Чорноморець у матчі з трьома вилученнями здолав Оболонь — футбол України

Команда Романа Григорчука обрала "улюблений" для себе рахунок у новому сезоні — 2:0.

Чорноморець — Оболонь, фото УПЛ

Кожна з команд-учасниць української Прем’єр-ліги вже встигли зіграти бодай одну гру в новому сезоні, а дехто з них навіть устиг обрати собі певний напрямок на стартовий відтинок кампанії. Але одеський Чорноморець та київська Оболонь до переліку цих команд точно не належали, оскільки "моряки" розміняли перемогу над черкаського ЛНЗ на поразку від ковалівського Колосу з однаковою різницею голів (2:0 та 0:2 відповідно), а "пивовари" повернулись до "еліти" лише з гарним враженням від своєї гри, проте не із здобутими балами.

Ось і в попередньому матчі команда Валерія Іващенка поступилась у рамках уже підзабутого столичного дербі проти київського Динамо (2:4), хоча обидві команди тоді зіграли просто розкішний матч. Роман Григорчук тим часом так і не вигадав, як подолати той потужний захист "колосків", проблеми з якими мала й Оболонь у першому турі (0:0), а отже на полі стадіону Чорноморець цього ігрового дня футболісти виходили виключно за трьома балами.

Команди мали можливість грати за доволі комфортних погодних умов, тож радо витрачали сили на велику кількість рухів футбольним полем. Одесити на правах господарів спробували атакувати першими, і якщо момент за участі Ієде та його дальнього пострілу повз ліву стійку не приніс їм особливого успіху, то вже за наступної нагоди на 14 хвилині рахунок у грі було відкрито. Це подача з кутового з правого флангу завершилась ударом головою від Штогріна, із яким ледве впорався Федорівський, після чого Васильєву не склало труднощів розстріляти ворота на добиванні.

Гра поступово проходила під контролем "моряків", але Оболонь не відмовлялась при цьому від боротьби. Просто в "пивоварів" мало що виходило попереду цього разу, і на це, напевно, були якісь власні причини. За великим рахунком, окрім моменту Мединського посеред першого тайму у вигляді пострілу з центру штрафного під Шевченка, із яким упорався воротар, нам і пригадати було нічого.

А в другій половині гри багато що було вирішено вже на перших хвилинах, коли Карась на лівому фланзі захисту фолом завершив боротьбу Ієде, за що отримав друге попередження та вилучення відповідно. У меншості гостей почали розтягувати поміж вільними зонами й у Кузика подекуди з’являлось аж надто багато вільного простору. Це завершилось для Оболоні погано — на 62 хвилині Орест пробив із лівого флангу штрафного, Федорівський потягнув і цей удар, а на добиванні першим був Ієде.

Із двома м’ячами переваги довести зустріч до логічного завершення не мало б скласти проблем для Чорноморця, але його гравці чогось вирішили, що хочуть більше випробувань на власну голову. На 72 хвилині Кузик у центрі поля на другу жовту відмахнувся від Лук’янчука, а вже на 78 Салюк утратив контроль над м’ячем біля власного штрафного, після чого лише "фолом останньої надії" зупинив суперника, який його обікрав. Але реалізувати ситуаційну перевагу в "пивоварів" так і не вийшло.

У наступному турі одеський Чорноморець зіграє вдома проти київського Динамо, а київська Оболонь навідається до дніпровського Дніпра-1.

Чорноморець — Оболонь 2:0
Голи: Васильєв, 14, Ієде, 62

Чорноморець: Шевченко — Путря, Салюк, Єрмаков, Брагару — Кузик, Шпорн, Васильєв — Штогрін (Грисьо, 88), Ієде (Хадіда, 63), Бойчук (Авагімян, 46).

Оболонь: Федорівський — Осман, Карась, Приймак, Фатєєв — Черненко, Мороз, Слободян (Лук’янчук, 52) — Мединський (Нагієв, 68), Краснопір (Тарануха, 63), Прокопенко (Чернов, 52).

Попередження: Брагару, Кузик — Карась

На 47-й хвилині був вилучений Данило Карась (Оболонь) (друге попередження).

На 72-й хвилині був вилучений Орест Кузик (Чорноморець) (друге попередження).