Чотири голи Кастельяноса принесли Жироні перемогу над Реалом

Жирона — Реал Мадрид, фото — Getty Images

У матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії Жирона на своєму полі несподівано перемогла мадридський Реал з рахунком 4:2.

На початку першого тайму господарі поля оформили комфортну перевагу після дубля Валентина Кастельяноса. Але до перерви Бланкос зуміли відіграти один м’яч зусиллями Вінісіуса Жуніора.

У другому таймі Кастельянос забив ще двічі та довів рахунок до розгромного. А наприкінці гри Реал забив свій другий гол – відзначився Лукас.

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 74 хвилини. А український голкіпер Реала Андрій Лунін провів повний поєдинок у складі Бланкос.

Після цього матчу Реал залишився на другому місці у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Жирона набрала 41 очко та займає 9-ту позицію.