Циганков забив гол, Довбик відзначився асистом у матчі Жирони з Гранадою (відео)

Виктор Цыганков, фото — Getty Images

Українці Віктор Циганков та Артем Довбик відзначилися результативними діями у першому таймі матчу Жирони з Гранадою у п’ятому турі Прімери.

Циганков відкрив рахунок у поєдинку на 22-й хвилині. Українець прийняв м’яч за межами штрафного майданчика, і точно пробив у дальній верхній кут.

Пізніше записав на свій рахунок асист Довбик. Нападник виграв верхову боротьбу після подачі зі штрафного і головою скинув м’яч під удар Давіду Лопесу.

Українські легіонери Жирони вперше разом вийшли у стартовому складі. Для обох гравців поєдинок став п’ятим за Біло-червоних у новому сезоні.

Жирона виграє у Гранади з рахунком 3:0 після першого тайму. У разі перемоги команда Циганкова та Довбика підніметься на третє місце Прімери.