Дикий: Якщо ситуація дозволить, ми б хотіли провести плей-оф у новому сезоні

Евгений Дикий, УПЛ

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів про особливості обміну клубами між Прем’єр-лігою та Першою лігою у наступному сезоні.

«Ротація між лігами за підсумками сезону 2022/23 передбачає обмін як мінімум двома учасниками. Тобто остання та передостання команди УПЛ – у зоні вильоту, а перша та друга команди Першої ліги – у зоні підвищення у класі», – сказав Дикий.

«Щодо плей-оф, ми розглядаємо, як базовий, той варіант, який обговорювався при прийнятті регламенту сезону 2021/22 – тобто стикові матчі за участю 13-ї та 14-ї команд УПЛ та третьої та четвертої команд Першої ліги».

«На жаль, провести плей-оф влітку 2022 року не було можливості через повномасштабну військову агресію з боку росії і, як наслідок – дострокове завершення чемпіонату 2021/22. Однак у майбутньому ми хотіли б повернутися до цього питання, тому що стикові матчі користуються популярністю у вболівальників та викликають інтерес у фахівців. Якщо ситуація дозволить, ми б хотіли провести плей-оф у новому сезоні».

Минулий футбольний сезон в Україні було достроково завершено через повномасштабне російське вторгнення на українські території.

Раніше повідомлялося, що підсумкове голосування за формат нового чемпіонату має відбутися на початку липня.

Очікується, що старт наступного розіграшу українській Прем’єр-лізі відбудеться 23 серпня.