Поділля пропустить новий сезон у Першій лізі

Подолье, facebook.com/fcpodillya

Поділля пропустить новий сезон у Першій лізі чемпіонату України. Клуб вже направив відповідне звернення до ПФЛ і УАФ.

«В умовах, коли керівництво клубу, президент та обидва віце-президенти, задіяні в різних підрозділах ВСУ, спонсори клубу наразі акумулюють ресурси для допомоги військовим, а на міську раду Хмельницького на чолі з міським головою ліг важкий тягар у зв’язку зі збільшенням видатків та допомогу ЗСУ, ми не маємо можливості та права на забезпечення виступу першої команди у сезоні 2022/2023 на справжньому професійному рівні. Інший підхід не для нас.

Найближчого сезону клуб прийняв рішення зосередитись на збереженні функціонування академії і виконанні завдань, які зовсім не пов’язані з футболом. Наголошуємо, бренд професійної команди Поділля не вмирає і в майбутньому обов’язково про себе нагадає. Хмельницький не може залишатися без футболу, тому звертаємося до ПФЛ і УАФ з прохання за можливості зберегти за клубом місце у Першій лізі до сезону 2023/24, за умови вимушеного та болючого для нас пропуску сезону 2022/23», – йдеться в листі Поділля.

ye.ua

На момент дострокового завершення футбольних змагань в Україні через повномасштабне вторгнення росії, Поділля займало у Першій лізі восьме місце.

Раніше президент Професійної футбольної ліги Олександр Каденко розповів, що новий футбольний сезон на рівні ПФЛ стартує наприкінці серпня чи на початку вересня.

Матчі планують провести у центральних та західних регіонах країни на тлі активних бойових дій в Україні. Загальна кількість учасників – 16 у Першій лізі та 16 у Другій лізі.