Динамо розгромило Полісся на своєму полі

Динамо — Полесье. Фото — upl.ua

Динамо на своєму полі здобуло перемогу над Поліссям у матчі 25-го туру української Прем’єр-ліги – 3:0.

Команда Олександра Шовковського відкрила рахунок після півгодини гри. Андрій Ярмоленко вивів до воріт Владислава Ваната, і найкращий бомбардир чемпіонату забив свій 12-й гол у нинішньому внутрішньому сезоні.

У дебюті другого тайму Микола Шапаренко відзначився обвідним ударом під час позиційної атаки. Незабаром гості залишились у меншості – Василь Кравець отримав дві жовті картки за три хвилини.

У час, що залишився, кияни неодноразово могли довести справу до великого рахунку. Ванат та Ярмоленко свої шанси не використали, натомість Віталій Буяльський не пробачив Таллеса Косту за помилку і забив після стінки з Ванатом.

Перемога дозволила киянам впритул підібратися до Шахтаря. У Гірників, щоправда, залишається матч у запасі. Полісся залишилося шостим. У наступному турі команда Шовковського зіграє із Дніпром-1, а її сьогоднішній суперник прийме Ворсклу.