Директор Олександрії Кітаєв: Юридично телепул створено більшістю голосів

Дмитрий Китаев, facebook.com/fcolexandriya

Директор Олександрії Дмитро Кітаєв прокоментував створення телевізійного пулу української Прем’єр-ліги.

“Поки що рано щось коментувати, бо офіційна заява УПЛ буде у понеділок. За фактом ми створили телепул більшістю голосів, а далі вже все за протоколом. Тобто юридично у нас телепул створено”.

“12 клубів із 16-ти хочуть створити телепул. Зараз такий час, що можна нарешті до цього прийти. Більшість цього хоче”.

“Ця пропозиція навіть не про гроші. Ця пропозиція для того, щоб футбол хоч хтось зміг побачити. Умовно, якщо не буде телепулу – трансляцій взагалі не буде. Трансляції ляжуть на плечі клубів”.

Раніше президент Динамо Ігор Суркіс розповів, що клуб просить надати можливість показувати матчі із затримкою на доступному ресурсі. З фінансової точки зору пропозиція Сетанти про єдиний телекул для нього була несуттєвою.

Клуби УПЛ знову не змогли домовитись про створення єдиного ТВ-пулу на сезон 2022/23. Проти проголосували Динамо, Зоря, Дніпро-1 та Рух.

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий заявив, що телеканал Setanta Sports залишається у боротьбі за телевізійні права. За його словами, йде погодження технічних умов контракту.

У тендері на повний пакет медіаправ матчів УПЛ 2022/23 беруть участь телеканал Setanta Sports та медіасервіс MEGOGO. Телеканал Еспресо TV подав заявку на трансляцію окремих матчів та хайлайтів нового сезону УПЛ.

28 липня Виконком УАФ затвердив план-календар наступного сезону, за яким базовий день першого туру чемпіонату України визначено 23 серпня.