Минай обіграв Металіст у своєму останньому спарингу міжсезоння

Минай — Металлист, фото — fcminaj.com

Минай обіграв Металіст у своєму останньому контрольному матчі на зборах у літнє міжсезоння – 2:0.

Команда Володимира Шарана відкрила рахунок на початку першого тайму. Після удару зі штрафного вдало зіграв на добиванні Єгор Твердохліб.

Після перерви Минай забив другий м’яч. Олег Вишневський випередив захисника харків’ян та зблизька переграв голкіпера.

Раніше Минай зіграв внічию із Севлюшем та обіграв Кривбас. Наступний поєдинок команда Володимира Шарана проведе у першому турі УПЛ проти Динамо.

Металіст на початку нового сезону проведе два поєдинки поспіль із Епіцентром. Спершу команди зустрінуться у першому турі Першої ліги 29 липня, а потім – у другому попередньому етапі Кубка України (орієнтовно 2 серпня).