Директор Васта: У нас залишилося 10 осіб, матч із ФК ЮКСА перенесено

Васт, фото — instagram.com/fc_vast

Віце-президент і спортивний директор ФК Васт Антон Шиманець заявив, що миколаївський клуб має кадрові проблеми, через що не вирушив на звітний матч Другої ліги з ФК ЮКСА.

“Клуб ніхто знімати не буде. Матч з ФК ЮКСА офіційно перенесено. Попередня дата проведення – 1 листопада. У нас проблема не в фінансах, а в кількості футболістів. У нас у заявці всього 16 футболістів”.

“Плюс захворіло троє гравців, Штирбу, Крамаренко, Шмат, і головний тренер Чорній – у них висока температура. У Змієвського і Колоскова травми. Волинець повернувся, але проходить реабілітацію після операції. У нас залишилось тільки 10 гравців”.

“Я зателефонував президенту ФК ЮКСА, він пішов назустріч. Ми направили офіційні листи в ПФЛ, погодили попередню дату і все офіційно узгодили”.

“Трансферне вікно закрите і ми маємо змогу дозаявляти лише вільних агентів. Тому зараз триває пошук гравців. Ми багато з ким спілкуємось. Когось можемо заявити, але в нього є незакриті питання по компенсації з попереднім клубом тощо. Ми повинні були заявити п’ятьох вихованців своєї школи, але керівництво СДЮШОР, з якими у нас був укладений договір, не підготували і не подали вчасно документи. Ось така ситуація”.

“Чи дограємо ми сезон? Я маю на це надію і буду прикладати для цього максимум зусиль”.

Гру Васта та ФК ЮКСА офіційно перенесли на 1 листопада. Спочатку поєдинок мав відбутися сьогодні, 11 жовтня.

Раніше Васт не прибув на матч четвертого туру Другої ліги зі Скалою 1911. ПФЛ присудила миколаївському клубу технічну поразку – 0:3.

Після дев’яти зіграних турів Васт йде на 15-му місці у турнірній таблиці Другої ліги, набравши лише одне очко.