Дніпро-1 – Полісся коли і де дивитись трансляцію матчу чемпіонату України

Днепр-1 — Металлист. Фото — scdnipro1.com.ua

У неділю, 6 серпня, Дніпро-1 у матчі другого туру чемпіонату України зіграє із Поліссям. Матч Дніпро-1 – Полісся пройде в Ужгороді на стадіоні Авангард. Початок матчу Дніпро-1 – Полісся о 15:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу другого туру УПЛ Дніпро-1 – Полісся.

Де дивитись Дніпро-1 – Полісся онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У неділю, 6 серпня, матч у відповідь другого туру УПЛ Дніпро-1 – Полісся пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу другого туру УПЛ Дніпро-1 – Полісся буде доступна на телеканалі УНІАН.

Крім того, матч другого туру УПЛ Дніпро-1 – Полісся пряма онлайн відеотрансляція буде доступна YouTube-каналі FootballHub.

Також пряма онлайн-відеотрансляція матчу другого туру УПЛ Дніпро-1 – Полісся буде доступна і на Sport Arena.

Дніпро-1 розпочинає свої виступи у чемпіонаті України. Починає не з найкращим настроєм, вилетівши з Ліги чемпіонів уже в першому для себе кваліфікаційному раунді, поступившись за сумою двох матчів Панатінаїкосу. Полісся у Прем’єр-лізі дебютувало з перемоги, обігравши на своєму полі у номінально гостьовому матчі Верес.

Дніпро-1 до матчу підходить із трьома проблемами. Перша – фізичне відновлення після матчу з Панатінаїкосом та дороги до Афін і назад. Другий – моральний стан після вильоту з Ліги чемпіонів. Третя – відсутність Довбика та Волинця. Перший залагоджує деталі переходу до Жирони, другий – відновлюється після важкої травми у матчі з греками. Подивимося, як із цим впорається Олександр Кучер та його штаб у дуже принциповому матчі.