Дніпро-1 здобув вольову перемогу над Шахтарем та вийшов на перше місце в УПЛ

Шахтер — Днепр-1, фото — СК Днепр-1

У центральному матчі 14-го туру чемпіонату України Дніпро-1 переміг Шахтар із рахунком 3:1. Зустріч відбулася на Арені Львів.

Гірники відкрили рахунок на початку гри – відзначився Данило Сікан. Але наприкінці першого тайму команді Юрія Максимова вдалося відігратись: після розіграшу кутового свій гол забив Едуард Сарапій.

Після перерви гості не лише вийшли вперед, а й закріпили свою перевагу. Спочатку гарним ударом відзначився Олексій Гуцуляк, а за кілька хвилин зі штрафного забив Богдан Лєднєв.

Після цього матчу Дніпро-1 набрав 30 очок і вийшов на перше місце у турнірній таблиці УПЛ. Шахтар вперше програв при Маріно Пушичі в чемпіонаті України і займає четверту позицію.

У наступному турі чемпіонату України Дніпро-1 зіграє проти Чорноморця, а Шахтар гратиме з Поліссям.