Довбик забив гол за Жирону у другому матчі чемпіонату Іспанії поспіль (відео)

Артем Довбик. Фото — Getty Images

Український форвард Жирони Артем Довбик відзначився забитим голом у матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії проти Вільярреала.

Довбик вийшов у старті біло-червоних і на 57-й хвилині допоміг Жироні зрівняти рахунок – 1:1. Форвард замкнув подачу Савіо.

Артем зробив результативну дію у третьому матчі поспіль. Форвард віддав гольову передачу у зустрічі з Гранадою (4:2), а також забив гол і віддав асист у поєдинку з Мальоркою (5:3).

Довбик проводить сьомий поєдинок за Жирону цього сезону. Форвард забив три голи і віддав дві результативні передачі.

Ще один українець – півзахисник Віктор Циганков – також вийшов у стартовому складі Жирони. У нинішньому сезоні на рахунку вінгера один гол і один асист у восьми матчах.

Читайте також: Довбик та Циганков топово розпочали сезон у Жироні: взяли участь у третині голів команди, форвард – другий за ефективністю, хавбек – рекордсмен серед українців

У матчі Вільярреал – Жирона йде другий тайм. Команда Довбика та Циганкова веде у рахунку – 2:1.