Друга ліга: Потужний другий тайм приніс Звягелю перемогу у протистоянні з Кременем-2

Кремень-2 — Звягель, фото — instagram.com/pfczvyagel

• Кременчук

У стартовому матчі дванадцятого туру  Другої ліги Кремінь-2 приймав Звягель. Для місцевих юнаків це була перша гра після відновлення чемпіонату. В останніх восьми матчах гравці господарів набрали лише одне очко – нічия з Чайкою 1:1. Гості впевнено розпочали весняну частину сезону – перемога над Вастом (2:0). Суха серія Андрія Омелянюка зі Звягеля триває два матчі та 239 хвилин. Але відзначимо, що Андрій всю гру просидів на лаві запасних. Ну, що ж – цинічно кажучи, серія його триватиме й далі.

Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Команди по черзі володіли м’ячем, але з просуванням вперед були проблеми. Гостям потрібен був час, щоб призвичаїтися до гри на штучному газоні. Підопічні Здирка організовано оборонялися, але і футболісти Звягеля грали досить пасивно. Активним у складі гостей був Максим Авер’янов, який раніше грав за основну команду Кременя.

На 26-й хвилині несподівано господарі вийшли вперед. Артем П’ятибрат наважився на удар метрів з 30-ти і влучив у верхній кут – 1:0. Через декілька хвилин міг забивати Бамболя, але він з вигідної позиції пробив вище воріт. Відігратися до перерви підопічні Скидана не змогли. До того ж, за грою гості на гол не награли.

Вже на першій хвилині другого тайму Звягель зрівняв рахунок. Андрій Фесенко подавав зі штрафного, але м’яч нікого не дістався і залетів у ворота – 1:1. Розмова з тренером пішла на користь гостям. На 57-й хвилині Авер’янов заробив одинадцятиметровий для своєї команди. Пенальті Максим спокійно реалізував – 1:2. На 65-й хвилині за гру рукою Пігарєва арбітр призначив ще одне пенальті. На повторі було помітно, що у гравця Кременя-2 рука була притиснута. Другий пенальті також без проблем реалізував Авер’янов – 1:3.

До всіх бід господарі додалося ще й вилучення. Другу жовту отримав Горобець. Провальний другий тайм для підопічних Здирка.

Man of the match: Максим Авер’янов (Звягель)

25-річний хавбек вів гру своєї команди в центрі поля. Його холоднокровність при виконанні одинадцятиметрових принесли Звягелю перемогу.

Кремінь-2 (Кременчук) – ПФК Звягель – 1:3
Голи: П’ятибрат, 26 – Фесенко, 46, Авер’янов, 57 (пен.), 65 (пен.)

Кремінь-2 (стартовий склад): Оксененко, Товкач, Кальчук, Кур’яков, Руднєв, Кіреєв, П’ятибрат, Горобець, Покась, Ульянко, Стецюк. Запасні: Третяк, Заїченко, Курило, Клепко, Пігарєв, Гонтар, Пилипенко, Іванов. Головний тренер: Ярослав Здирко

Звягель (стартовий склад): Мигаль, Червінський, Гук, Скидан, Ващенко, Лучка, Павленко, Авер’янов, Лавренюк, Фесенко, Бамболя. Запасні: Омелянюк, Гаврилюк, Гончаров, Гупаленко, Емере, Ващишин, Майтак. Головний тренер: Руслан Скидан

Вилучення: Горобець (69)

Кременчук. Стадіон «Кремень-Арена». 12:30