Гетафе сподівається зберегти Грінвуда на наступний сезон

Мэйсон Гринвуд. Фото — Getty Images

Гетафе сподівається, що зможе утримати у своєму складі вінгера Мейсона Грінвуда, права на якого належать Манчестер Юнайтед, ще на один сезон.

Президент іспанського клубу Анхель Торрес заявив:

“Якби все залежало від хлопця, його батьків і клубу, я думаю, він би залишився ще на рік. Щодо Манчестер Юнайтед, новини, які ми отримали з минулого тижня, полягають у тому, що, якщо з’явиться хороша пропозиція, вони захочуть продати його, тому що він не збирається туди повертатися”.

“Нам доведеться почекати до кінця червня. Люди та тренер ним дуже задоволені. Думаю, він залишиться з нами ще на один сезон або принаймні до січня. Він хороший футболіст”, – підсумував Торрес.

Нагадаємо, контракт 22-річного Грінвуда з МЮ розрахований до літа 2025 року, проте, схоже, англійський клуб не розраховує на нього. Наприкінці квітня повідомлялося, що пріоритетним завданням Червоних Дияволів щодо гравця є його повноцінний продаж до найближчого трансферного вікна.

Цьогорічний сезон Мейсон проводить в оренді в Гетафе — 32 матчі, 10 голів та шість асистів. Раніше сам гравець виявляв бажання відіграти ще один сезон в іспанському клубі, якому належить 25% прав на футболіста.

Гетафе посідає десяте місце у Примері. Команда з передмістя Мадрида вже застрахувала себе від вильоту і зберігає теоретичні шанси потрапити до єврокубків.