Гранада – Барселона пряма трансляція матчу чемпіонату Іспанії MEGOGO

Порту — Барселона, фото — Getty Images

У неділю, 8 жовтня, Барселона у матчі восьмого туру чемпіонату Італії зіграє із Реалом Гранадою. Матч Гранада – Барселона пройде у Гранаді на стадіоні Нуево Лос Карменес. Початок матчу Гранада – Барселона о 22:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати, про пряму онлайн відеотрансляцію матчу дев’ятого туру чемпіонату Іспанії Гранада – Барселона.

Де дивитися Гранада – Барселона онлайн відеотрансляцію у прямому ефірі

У неділю, 8 жовтня, матч дев’ятого туру чемпіонату Іспанії Гранада – Барселона пряму онлайн-відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу дев’ятого туру чемпіонату Іспанії Гранада – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч дев’ятого туру чемпіонату Іспанії Гранада – Барселона онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Матч одного з лідерів – Барселона йде на третьому місці, відстаючи від Реала на чотири очки – проти одного з аутсайдерів – у Гранади лише п’ять набраних балів після восьми матчів та 19-та позиція. У принципі, за всіх інших обставин поєдинок був би зовсім позбавлений інтриги.

Але у Гранаді Барса буде змушена обходитися без чотирьох основних гравців – Педрі, де Йонга, Левандовськи та Рафіньї. Враховуючи, що Гранада останнім часом регулярно ображає каталонців – дві нічиї та перемога у трьох матчах, сьогодні буде цікаво.