Григорчук: Усі наші легіонери пішли, деяких українців у нас не буде. Наприклад, Морозюка

Роман Григорчук, fcshakhter.by

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук розповів про підготовку команди до нового розіграшу чемпіонату України. Крім того, наставник одеситів поділився інформацією щодо кадрової ситуації в клубі.

“Багато позитиву в тому, що я знову бачу своїх футболістів на полі в такий складний час. Бачу, що всі дуже сумували за футболом і всі намагаються, навіть незважаючи на ігрову форму. Неможливо бути у хорошому стані після 4-х місяців, коли нічого не робили. Потрібно зрозуміти, на якому вони психологічному та емоційному рівні.

Наразі спортсменам неможливо перебувати у якійсь мінімальній формі. Якщо я раніше казав, що нам знадобиться 6 тижнів на повернення форми, то це не так – надто мало часу. За шість тижнів ми ризикуватимемо здоров’ям спортсменів. Через це підготовку треба розтягувати.

Усі наші легіонери пішли, деяких українців у нас не буде, наприклад, Морозюка. Це ми знаємо. Мені страшно навіть називати ту кількість футболістів, яка зараз має Чорноморець. Мабуть, ніхто мені навіть не повірить. Ми навіть не змогли набрати футболістів до складу.

Потрібно набрати команду. Наразі українці на контрактах при клубах. Зараз немає гравців, яких нам пропонували б агенти. Вільних українських футболістів на ринку нема. Ми просто збираємо гравців з Першої та Другої ліг, запрошуємо до себе на перегляд та вибиратимемо. Тут я зовсім не скаржуся – чим важче, тим цікавіше. Працюватимемо, знаходимо способи”, – розповів Григорчук.

Через повномасштабне російське вторгнення Григорчук не встиг провести жодного матчу з Чорноморцем після свого повернення до Одеси в грудні.

Очікується, що новий сезон у чемпіонаті України орієнтовно стартує 20 серпня. Учора Кабінет міністрів ухвалив відновити проведення спортивних змагань у країні в умовах воєнного стану.