Тренер Волині Шахов: Наступного тижня будемо визначатися – чи ми взагалі гратимемо цього сезону

Альберт Шахов. Фото — fcvolyn.net

Головний тренер Волині Альберт Шахов повідомив, що поки не знає, чи луцька команда братиме участь у новому сезоні. Доля клубу може визначитись наступного тижня.

“Дивіться, ми десь наступного тижня ще будемо визначатися – чи ми гратимемо цього сезону. Зараз конкретики ніякої немає і конкретно нам не сказали – будемо чи не будемо брати участь”, – сказав Шахов.

“Зараз так підтримуємо форму, десь тричі на тиждень ми бігаємо з хлопцями. Раз на тиждень намагаємося провести якийсь спаринг”.

“Деякі хлопці розірвали контракти – Кобзар, Рябов, Климець. Закінчилися контракти у Войтіховського, Ляшенка, загалом у багатьох вони закінчилися. На даний момент нових нікого не брали. На тренуваннях зараз десь чоловік 15, і молодь, і старики, і ті, хто колись був у команді”.

“Є такий варіант [залишити лише дитячу спортивну школу]. Наступного тижня приїде генеральний директор та головний інвестор, тому я думаю, що будуть обговорювати можливі варіанти”.

Сезон 2021/22 у Першій лізі було завершено достроково через вторгнення російських військ в Україну. Волинь посіла десяте місце у підсумковій турнірній таблиці.

Раніше президент ПФЛ Олександр Каденко заявив, що новий сезон може стартувати наприкінці серпня чи на початку вересня. У Першій та Другій лігах виступатимуть по 16 клубів.