Хавбек Реала Вальверде вдарив по обличчю гравця Вільярреала Баену після матчу

Федерико Вальверде, Getty Images

Після матчу 28-го туру Ла Ліги, в якому Реал несподівано програв удома Вільярреалу (2:3), сталася бійка між хавбеком Бланкос Федеріко Вальверде та півзахисником гостей Алексом Баеною.

Як повідомила Marca, Вальверде вдарив Баєну в обличчя на стоянці автобуса. Уругвайський хавбек Реала пояснив свій вчинок тим, що під час двох останніх матчів із Вільярреалом Баена ображав його вагітну дружину. Відомо, що під час вагітності дружина Вальверде була близькою до втрати дитини, але все обійшлося. У свою чергу іспанець стверджує, що Вальверде говорить неправду.

Під час матчу між гравцями відбулася сутичка у другому таймі. Вальверде вийшов на поле на 59-й хвилині, а Баену, який відзначився асистом, замінили вже в компенсований час.

Після вчорашнього матчу Бланкос залишилися на другій позиції у Ла Лізі, відставання від Барселони складає 12 очок. Вільярреал піднявся на п’яте місце.

У наступному турі Вільярреал 15 квітня зіграє із Вальядолідом. Реал цього ж дня вирушить у гості до Кадіса.