Інгулець розійшовся миром із Металістом 1925

Ингулец — Металлист 1925, фото — upl.ua

Інгулець зіграв унічию з Металістом 1925 у 28-му турі Української Прем’єр-ліги – 0:0.

Гості мали кілька можливостей відкрити рахунок перед перервою, але свої моменти втратили Ростислав Русин та Ярослав Мартинюк. Господарі могли вирвати перемогу ближче до кінця зустрічі, але удар Олександра Кучеренка пройшов повз ворота.

Зазначимо, що Металіст 1925 року з середини другого тайму грав у меншості. Другу жовту картку розпочав захисник Максим Жичиков.

Інгулець набрав 28 очок і лише за додатковими показниками випереджає Рух та Верес, які перебувають у зоні матчів плей-офф за збереження місця в еліті. Металіст 1925  розташувався на десятій позиції, маючи 31 очко.

У наступному матчі Інгулець зустрінеться зі Львовом, а Металіст 1925 – з Кривбасом. Обидва поєдинки пройдуть 29 травня.