Який вигляд має київський спорткомплекс Локомотив після ракетної атаки росії. “Локо не зупинить ніяка кацапська нечисть” (фото)

Фото — ФК Локомотив

Уранці 23 січня російські терористи знову атакували Київ. Під ракетний удар потрапив і спорткомплекс Локомотив – база однойменного клубу Другої ліги, спортивна школа, де займалися сотні маленьких футболістів, місце, де проводив тренування дитячий баскетбольний клуб Ведмеді дворазового чемпіона НБА Станіслава Медведенка. Показуємо, як зараз виглядає СК Локомотив – місце, яке стало домом як для тисяч київських хлопчаків і дівчат, так і для переселенців з інших регіонів, вимушених залишити свої міста та села через масштабну військову агресію росії.

Локомотив – найстарший (влітку святкуватиме своє 105-річчя) та один із найчисельніших клубів столиці. У його структурі, крім, власне, першої команди, ще 14 дитячих команд різного віку – від 2006 року народження до 2018-го. Торік клуб заявив першу команду до чемпіонату Другої ліги, яка першу частину сезону завершила на 11-му місці, на один бал відстаючи від 10-ї позиції.

Після повномасштабного військового вторгнення росії у лютому 2022-го, Локомотив одним із перших київських клубів відновив тренувальний процес у Києві – у квітні того ж року. «Щойно про це, маю на увазі відновлення тренувань, стало відомо, багато дітей повернулися з-за кордону, куди вони виїхали на початку великої війни, – розповідав Sport Arena директор клубу Олександр Єгоров. – ДЮСШ Локомотив – одна з найкращих у країні. Наші команди – чудово виступають за своїм віком: хлопці 2006 року народження – чемпіони України, 2005-го – фіналісти, команди 2008-го, 2009 та 2010 років – на своєму рівні одні з найкращих. Вже зараз за нашими гравцями цього віку полюють провідні клуби країни».

Читайте також: Керівник Локомотива Київ Олександр Єгоров: У нинішній ситуації не маємо морального права просити в Укрзалізниці кошти на фінансування клубу

Не здається Локомотив і зараз. І точно не збирається зупинятися, хоча росія зруйнувала працю сотень людей і зазнала мільйонних збитків. На щастя, після ракетної атаки обійшлося без жертв, хоча є поранені, а тренувальний процес у клубі та у спорткомплексі буде припинено.

«Найстрашніший ранок для великої родини Локо! Черговий акт тероризму від нікчемних мразот, які мають жодних цінностей. Внаслідок ранкової ракетної атаки на Україну решісти пошкодили наш рідний Локомотив. Клуб, де щодня тренуються сотні дітей із усіх куточків України. Місце, де, попри все, з першого дня війни згуртувалися всі, приймали дітей з окупованих територій, вкладали сили, бажання, душу. З перших днів війни об’єднувалися, збирали допомогу та разом боролися за перемогу!”, – йдеться у заяві клубу. – Локо зазнав значних руйнувань, база розбита”.

“Сьогодні Локо вистояв, вистоїш і далі! Ми всі об’єднані рідними кольорами. Тренувальний процес тимчасово припинено, але цей Локомотив не зупинить ніяка кацапська нечисть!».