Карпати-2 обіграли Скалу 1911 в перенесеному матчі Другої ліги

Карпаты-2, фото — ФК Карпаты

• Стрий

Команди мали зустрітися ще півтора місяці тому, але вчасно, за календарем, не зіграли через щільний графік Скали 1911 у національному Кубку. Якщо тоді суперники розділяли 8-11 місця, маючи по три очка, то зараз стрияни розділяли 5-7 місця (13 очок), Карпати-2 йшли восьмими з мінімальним відставанням.

Жваво почали гру гості. Атаки непогано розганяли молоді Фетько з Сидуном і досвідчений Кожанов. І гол Резніка на 12-й хвилині, мабуть, був заслуженим. Фетько прострілив з лівого краю, голкіпер стриян руками відвів м’яч у бік – Резнік випередив Лебедєва і завдав смачного удару – 0:1.

Господарі відповіли перспективним моментом на 30-й хвилині. Николишин зіграв на Авер’янова, а той з лінії карного майданчика пробив вище. Потім після пострілу Фоміна м’яч поцілував поперечину, а ще був скасований гол Янати…

Однак найреальнішу нагоду відзначитися втратив Кожанов. Капітан львів’ян, опинившись один на один із Завгороднім, програв дуель голкіперу Скали 1911. 0:1 на 0:2 не перетворилися.  Поки!

Другий м’яч за спиною досвідченого Завгороднього все ж побував. Початок другого тайму, атака господарів завершилася нічим – Домчак рукою вкинув на Фетька, той зі своєї половини здійснив рейд лівим флангом, увійшов до володінь Скали 1911 і акуратно поклав м’яч у дальній кут – 0:2. Просто шикарний гол!

Скала 1911 здаватися не збиралася. На 64-й хвилині свіжий новачок Лебедєв, отримавши передачу від Лук’янченка, дальнім ударом скоротив рахунок до мінімуму – 1:2. На більше господарів не вистачило.

Вдала серія Скали 1911 позаду. Після трьох поспіль перемог із загальним рахунком 6:1 – мінімальна поразка. Карпати-2 обходять географічних і турнірних сусідів.

Герой матчу: Олександр Фетько (Карпати-2)

Чи не найпомітніша на полі фігура. Причетний до першого взяття воріт стриян, а другий його гол – то взагалі окраса всього матчу.

Скала 1911 (Стрий) – Карпати-2 (Львів) ‒ 1:2

Голи: Лебедєв, 64 – Резнік, 12, Фетько, 46

Скала 1911 (стартовий склад): Завгородній, Николишин, Яната, Пастух, Цень, Чепелюк, Лебедєв, Авер’янов, Мазур, Пучковський, Фомін. Запасні: Солобчук, Фляк, Петрик, Цвик, Грабовецький, Лук’янченко, Лісовик, Іванченко, Гуменяк, Янко, Богомаз. Головний тренер: Микола Василишин.

Карпати-2 (стартовий склад): Домчак, Катрич, Савчин, Ілюхін, Гайдучок, Скороход, Бойченюк, Фетько, Резнік, Кожанов, Сидун. Запасні: Борис, Рожко, Коваленко, Пилипчук, Копил, Дебич, Абрамчук, Лєгостаєв, Кулик, Карпів. Головний тренер: Роман Гнатів.

Стрий. Стадіон “Сокіл”. 15:00

Арбітр: Віталій Соловйов (Одеса)