Кащук: Шахтар пропускає легкі голи — футбол України

Підсумки матчу з Кривбасом.

Олексій Кащук, Шахтар

Півзахисник Шахтаря Олексій Кащук поділився емоціями після свого першого забитого м’яча у матчі з Кривбасом (3:3)

"Дуже важка гра з гарним суперником. Вважаю, перший тайм був під нашим контролем. Пропускаємо легкі голи, але й створюємо дуже багато, тому в наступних матчах, сподіваюся, заб’ємо більше і переможемо.

Дуже добре розпочали матч, створювали моменти, але пропустили. На другий тайм вийшли із завданням перемогти, але також пропустили. Розберемо помилки й рухатимемося далі.

Я дуже радий, що забив свій дебютний гол. Зубков чудово змістився і віддав передачу, а мені залишалося тільки підставити ногу та забити. Ще раз скажу, що дуже радий відзначитися, але є неприємний присмак від нічиєї", — цитує гравця офіційний сайт Шахтаря.

На Football.ua доступний огляд матчу Кривбас — Шахтар.