КДК УАФ: Арбітр мав вилучити Судакова в матчі Минай – Шахтар у шостому турі УПЛ

Георгий Судаков, фото — shakhtar.com

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу прокоментував два спірні епізоди у шостому турі УПЛ.

КДК розглянув епізод за участю півзахисника Георгія Судакова у матчі Минай – Шахтар (1:4). Георгій зіграв прямою ногою, спрямованою шипами в гомілку суперника на 65-й хвилині матчу, за що отримав жовту картку. КДК вважає, що арбітр Дмитро Бондаренко невірно оцінив тяжкість фолу через невдалу позицію на полі, а сам футболіст Шахтаря заслуговував на вилучення в цьому епізоді.

Зазначимо, що Судаков вийшов на заміну на 62-й хвилині матчу і ризикував отримати червону картку вже за три хвилини. Ще через одну хвилину хавбек забив гол із подачі Богдана В’юнника. Георгій забив свій перший м’яч з моменту повернення до ладу після апендициту.

Також КДК розглянув епізод із призначенням пенальті у компенсований час поєдинку Полісся та Оболоні (2:0). Нагадаємо, арбітр не зафіксував фол, проте після перегляду VAR показав жовту картку Тарасу Морозу (яка стала для нього другою) та призначив одинадцятиметровий. КДК пояснив, що гравець Оболоні наступив на ногу суперника в боротьбі за м’яч, тому рішення арбітра після перегляду відеоповтору були вірними.

Шахтар лідирує в Українській Прем’єр-лізі, набравши 14 очок. У наступному матчі Гірники приймуть Оболонь 16 вересня.