Вернидуб: Бронзові нагороди дістались нам по праву, хлопці зробили гарну роботу

Юрий Вернидуб, nkveres.com

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб розповів, що його команда заслужено здобула бронзові нагороди Української Прем’єр-ліги-2023/24.

“Хочу почати з того, що хоч команда сьогодні і програла, я дуже задоволений, в мене гарний настрій. Те, чого ми досягли з Кривбасом за ці два роки – результат важкої роботи. Хлопці виконали свою роботу і зробили це дуже гарно. Бронзові нагороди дістались нам по праву. Адже не кожній команді, яка повертається в еліту, вдається за два роки здобути нагороди чемпіонату”.

“Велика шана і подяка всім працівникам клубу: від робітників бази до наших керівників. У нас все ще попереду. Далі буде важко, адже, постійно про це кажу, що завоювати щось легше, ніж відстояти цей успіх в наступному сезоні”.

“Розумію, скільки праці попереду. Будемо думати тепер, як плануємо грати в єврокубках. Всім велика подяка. Ми пройшли дуже хороший шлях. Так, ми поступились Дніпру-1, Поліссю. Це дуже класні команди. Але ми вище їх і це заслужено. Щодо сьогоднішньої гри, то десь провали останні 10 хвилин. Перебудувались, хотіли зіграти в три захисники. Спробували іншу схему, але, можливо, цього не потрібно було робити. Можливо, це моя помилка, але на помилках треба вчитись та рухатись далі”.

“Чи готова команда до єврокубків? Важке питання. Попереду – зустріч з президентом клубу. Подивимось: можливо, нам будуть необхідні закордонні збори. По-друге, чемпіонат закінчується, і на наших гравців є непоганий попит. Розумію керівництво, адже ми повинні як брати нових футболістів, так і продавати та рухатись далі. Якщо будуть пропозиції, від яких неможливо відмовитись, то який сенс таких футболістів тримати у нас”.

Кривбас поступився Поліссю у матчі 28-го туру УПЛ (0:1). Нагадаємо, поєдинок розпочався 12 травня, але був перерваний на 37-й хвилині через повітряну тривогу. Згодом матч перенесли на 13 травня. У новий день зустріч також переривалася через повітряну загрозу.

Дивіться також: Кривбас – Полісся. Відео огляд матчу за 13 травня

Команда Юрія Вернидуба достроково посіла третє місце в УПЛ. У наступному турі Кривбас зустрінеться з Динамо 19 травня.