Колишній арбітр Матеу Лаос претендує на посаду президента Королівської федерації з футболу Іспанії

Антонио Матеу Лаос, фото — Getty Images

Колишній відомий арбітр Антоніо Мігель Матеу Лаос претендує на посаду президента Королівської федерації з футболу Іспанії (RFEF).

Кандидатура екс-рефері є компромісною для обговорення можливих кандидатів. Прихильники колишнього глави RFEF Луїса Рубіалеса хочуть призначити на посаду наступника його політики. Опоненти наполягають на суттєвих змінах у керівництві. У цій ситуації Матеу Лаос задовольняє обидві сторони.

Нагадаємо, Луїс Рубіалес подав у відставку у вересні. Функціонера раніше було відсторонено від футбольної діяльності через те, що поцілував у губи футболістку Хенніфер Ермосо під час церемонії нагородження на чемпіонаті світу-2023. А її колегу Афінею дель Кастільйо чиновник звалив на плече і носив полем.

46-річний Матеу Лаос працював на поєдинках Ла Ліги з 2008 до 2023 року. У його міжнародній кар’єрі – матчі єврокубків, чемпіонатів Європи та світу, а також Олімпійські ігри у Ріо.

Свій останній поєдинок як рефері Матеу Лаос провів у червні 2023 року. У заключному матчі Прімери-2022/23 за його участі Мальорка обіграла Райо Вальєкано (3:0).