Сабо: Я боюся за Шахтар перед двома іграми з Барселоною

Шахтер, фото — Getty Images

Колишній наставник збірної України Йожеф Сабо прокоментував призначення Даріо Срни виконувачем обов’язків головного тренера Шахтаря.

“Срні буде надзвичайно важко. Дуже важко йому буде! Я добре його знаю. Він був чудовим футболістом. У нього добрі стосунки з Ахметовим, він заслужена людина в клубі. Але бути головним тренером, особливо коли зараз дві гри з Барселоною… Я боюся за цю команду”.

“Для того, аби бути тренером такої команди і брати участь в Лізі чемпіонів, цьому все ж таки треба вчитися. Не лише як зіграти в окремому матчі, а і багато чому має вчитися тренер. Треба бути добрим психологом – одного потрібно погладити по голові, іншого посварити. Які навантаження давати – це все зовсім не просто так”.

“Дуже здивований відставкою ван Леувена. Не розумію, хто цим займається та хто ухвалює такі рішення в Шахтарі. Хоча писали і говорили, що звільнити може тільки Ахметов. Я не зрозумів свого часу, коли звільнили Йовічевича, адже він здорово працював. І мову знає, і фахівець чудовий, і команда грала добре і раптово його звільняють. Я до сих пір не знаю, чому так сталося”.

“Прийшла людина, його зняли з Зорі. Що йому пообіцяли? Але команда не заграла. Багато хто говорив, що він дає великі навантаження гравцям. Імовірно, він міг перевантажити футболістів, щоб витягнути їх під Лігу чемпіонів. В першому таймі проти Антверпена Шахтаря на полі не було, а в другому вони видали шедевр. Хоча не треба забувати, що суперник просто зупинився і думав, що вони перевагу 2:0 не втратять”.

Раніше Гірники оголосили про звільнення Патріка Ван Леувена. Разом із наставником покинув команду та його тренерський штаб. Виконувачем обов’язків головного тренера став спортивний директор Гірників Даріо Срна.

Шахтар посідає третє місце в УПЛ, зігравши на один матч менше за Кривбас та Полісся. 21 жовтня команда зіграє із ЛНЗ у чемпіонаті України. Також Гірники посідають третє місце у групі Ліги чемпіонів, а у наступному матчі єврокубкового турніру гратимуть проти Барселони 25 жовтня.