Колос впевнено переміг ФК Чернігів у спарингу

Колос — ФК Чернигов. Фото — koloskovalivka.com

Колос провів черговий контрольний матч у літнє міжсезоння. У Ковалівці команда Ярослава Вишняка обіграла ФК Чернігів – 3:0.

Вже на 2-й хвилині Колос вийшов уперед завдяки автоголу воротаря чернігівської команди. Перед перервою Владислав Велетень збільшив перевагу команди Вишняка. У другому таймі остаточний рахунок зустрічі встановив Антон Салабай.

Раніше Колос на літньому зборі переміг Ниву Бузова (1:0) та Діназ (2:0), програв Оболоні (2:4). Наступний спаринг підопічні Вишняка проведуть 15 липня проти ЛНЗ.

У 1-му турі нового розіграшу УПЛ Колос зіграє проти Оболоні. Базова дата – 29 липня. ФК Чернігів на старті Першої ліги зустрінеться із Діназом.

• Контрольний матч

Колос – ФК Чернігів – 3:0 (2:0)
Голи: автогол, Велетень, Салабай

Колос (1-й тайм): Волинець, Золотов, Бурда, Бондаренко, Демченко, Оріховський, Велетень, Богданов, Ільїн, Цуріков, Безбородько

Колос (2-й тайм): Волинець (Пахолюк, 64), ГНП, Лучкевич, Гончаренко, Ємець, М’якушко, Велетень, Гусол, Криворучко, Мілько, Салабай