Красніков – про бійку з Дедишиним: Жодних претензій у мене до нього немає. Те, що сталося після матчу – лише емоції

Евгений Красников. Фото — metalist.ua

Спортивний директор Дніпра-1 Євген Красніков прокоментував свою бійку з генеральним директором Руху Ігорем Дедишиним після матчу 7-го туру УПЛ між Рухом та Дніпром-1 (2:3).

«Він до мене підбіг після матчу та почав показувати на телефоні відео, де наш футболіст нібито штовхнув гравця Руху. Я подумав спочатку, він каже про пенальті, але там був якийсь інший епізод. У результаті ми посварилися, поштовхалися і розійшлися. Бійкою я це назвати не можу, так – невелика сутичка».

«Так, ми потім поспілкувалися. Руки не потиснули, але розійшлися нормально. Нічого надзвичайного не сталося, самі розберемося. З Дедишиним ми знайомі 100 років, і весь цей час то сваримося, то миримося. Жодних претензій у мене до нього немає. Він бачить по-своєму епізод, а я бачу по-своєму. Те, що сталося після матчу – лише емоції».

Нагадаємо, матч у Львові між Рухом та Дніпром-1 завершився масовою бійкою. Серед учасників конфлікту були Красніков та Дедишин. Обидва функціонери обмінялися нецензурними висловами, після чого Дедишин вдарив по обличчю Краснікова.

Дніпро-1 виграв у Руху з рахунком 3:2, забивши останній м’яч у компенсований час. При цьому львівський клуб догравав матч у меншості.

Головний тренер Руху Леонід Кучук на післяматчевій прес-конференції емоційно висловився про невисокий рівень арбітражу та натякнув на заангажованість арбітрів.