Реал з Луніним переміг Барселону в Ель Класіко

Реал — Барселона. Фото — Getty Images

Реал на Сантьяго Бернабеу обіграв Барселону (3:1) у центральному матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії.

Вже на 12-й хвилині поєдинку Карім Бензема вивів Бланкос вперед. Ближче до кінця першого тайму Феде Вальверде збільшив перевагу Реала, вразивши ворота прицільним ударом з-за меж штрафного майданчика.

Після перерви Бензема відзначився ще раз, але гол капітана Реала було скасовано через офсайд. Барселона скоротила відставання наприкінці матчу зусиллями Феррана Торреса, але останнє слово у поєдинку залишилося за Бланкос – Родріго Гоес реалізував пенальті.

Дивіться також: Реал – Барселона. Відео голів та огляд матчу

Весь матч за Реал провів український воротар Андрій Лунін. Загалом цього сезону голкіпер зіграв у п’яти поєдинках Бланкос у всіх турнірах.

Завдяки сьогоднішній перемозі Реал повернувся на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Барселона зазнала першої поразки в Ла Лізі-2022/23 і відстає віл Бланкос на три очки.

У наступному турі Реал 19 жовтня на виїзді зіграє проти Ельче. Барселона 20 жовтня вдома прийме Вільярреал.